Jūsų komentarai

Vakar, birželio 10-ąją mirė mano sesuo Auksė Andriūnienė, mergautinė pavardė Vaitiekūnaitė. Ji prašė būti palaidota Vilkijos seniūnijos teritorijoje esančiose Krūvandų kapinėse. Jose palaidoti mūsu abiejų tėvai: Zenonas Vaitiekūnas, miręs 1978 metais, ir Filomena Vaitiekūnienė, mirusi 1973 metais. Yra du mūsų buvusios šeimos kapavietės. Nors gyvename toli nuo Vilkijos ir šių kapinių, bet tėvelių kapai sutvarkyti, padengti plytelėmis, prižiūrimi.
Labai prašau išduoti leidimą palaidoti urną su Auksės Andriūnienės (buv. Vaitiekūnaitės) palaikais Krūvandų kapinėse Zenono ir Filomenos Vaitiekūnų kapavietėje.
Ieva Jackevičienė ​2021 06 10
Laba diena Noriu nuoširdžiai padėkoti visiems Vilkijos apylinkės seniūnijos darbuotojams, padėjusiems sutvarkyti dokumentus ir palaidoti Krūvandų kapinėse mylimą seserį, gydytoją Auksę Andriūnienę, buvusią Vaitiekūnaitę. Vaikystė ir jaunystė didžiąja dalimi ir praleista mieluose tėviškės laukuose, ir dabar, po ilgo ir sudėtingo gyvenimo, duktė sugrįžo į mielas vietas, atgulė amžinąjam poilsiui šalia brangių Tėvelių.... Ačiū seniūnui Arūnui, mieloms pavaduotojoms Jolitai, Gintarei, kapinių prižiūrėtojui Mindaugui, taip gražiai papuošusiam tą kapelį.
​Ieva Jackevičienė 2021 06 14
 sveiki, pirmas pastebėjimas- pateikiama sena informacija apie seniūnaičius :(antra- "naujienas" galima keisti ir dažniau, o apie švenčiančius jubiliejus taip pat galima būtų parašyti ir atnaujinti info:) juk ir seni žmonės nori būti pagerbti:)
pagarbiai Ieva 2019 12 14
Atsakymas: Seniūnaičiai spalio mėnesį naujai išrinkti, atnaujinsim duomenis artimiausiu metu. Garbingo amžiaus gyventojus, kurie deklaravę gyvenamąją vietą Vilkijos apylinkių seniūnijoje, su 80,85,90,95,100 ir t.t jubiliejais sveikiname kiekvieną asmeniškai gimtadienio dieną. Galėsime įdėti gale metų visų pasveikintų sąrašą.
​ Arūnas
Laba diena. Musu seima noretu padeti kokiai sunkiai gyvenanciai seimai, geriausia butu jei moteris dar butu besilaukianti. Turime begalo daug iki 6 menesio drabuzeliu, dauguma net nedevetu, vonelia, vaikstyne, higienos reikmenys mamai ir vaikuciui. Jeigu turetumete tokia vargiai gyvenancia seima, kuriai reikalinga pagalba prasau paskambinkite man Laura Biletaviciene (Purviskiu kaimas) 867457471
Laura 2019 05 15
 Laba diena, internetiniame puslapyje vilkijoskrastas.lt rašoma- Pabalių kaimo pelkėje, 6 km. į šiaurės vakarus nuo Vilkijos, irgi piliakalnis. Netoli jo Lauksvydų kaime yra VI - VIII a. senkapiai. Antalkių kaime, 4 km. į rytus nuo Vilkijos, prie Višpilio upelio, taip pat stūkso piliakalnis, žmonių vadinamas Višpiliu. - Norėčiau paklausti, gal Jums žinomos tų piliakalnių koordinatės ar kokios nuorodos kaip juos rasti. Į kultūros paveldo registrą jie neįtraukti, tačiau norėtųsi aplankyti paminėtus- Pabalių ir Antalkių piliakalnius.
​Gintautas 2018 10 30
 Laba diena ar butu galimybe gauti seimos sudeti internetu ar pastu?kadangi as registruotas jusu seniunijoj,bet gyvenu Kaune ir nera galimybes atvaziuoti?.
Rimantas 2018 04 05
 O gal Saulėtekyje Tujų gatvę pervardinkime Arūno Astrausko vardu. Ši gatvė arčiau buvusios mokyklos, manau šios gatvės gyventojai sutiks.
Arūnas 2018 03 15
 Aš manau, kad Saulėtekyje reikėtų Saulės gatvę pervardinti Arūno Astrausko vardu. Šioje gatvėje gyvena Žemaitis ir Burneikis. Ar yra kitokių nuomonių, dalyvaukim diskusijoje.
​Arūnas 2018 02 18
Puikus sumanymas  "Iš paukščio skrydžio"
​Regina Jarienė 2018 02 10
Gražiai atrodo iš paukščio skrydžio ir žiemos metu.Ypač man patiko Ringovės piliakalnis
​Ona Birute Mockiene 2018 02 10
Gražiai atrodo vaizdai iš aukštai, ypač patiko Vilkijos.
​Arvydas 2018-02-10
Nauja svetainė patiko, daug įdomios informacijos, lengva naršyti
K. Jomantas 2017 12 08
© PigiosSvetaines.lt